O czym chcecie przeczytać?

Hej! Nie było mnie tu już dosyć długo-ale jestem:)
Nie wiem jeszcze jak często uda mi się publikować, ale na pewno w dużej mierze zależy to od odzewu, więc jeśli to czytasz i chcesz zobaczyć nowe wpisy, daj o sobie znać!

Kilka pomysłów na wpisy mam, inaczej by mnie tu nie było, ale chciałabym dowiedzieć się, o czym wy chcecie przeczytać. Może bardziej w stronę kosmetyków? Kultury? Fauny i flory w Korei? Języka? A może coś zupełnie innego?

Dajcie znać, post będzie wisiał jeszcze długo, a ja postaram się spełnić wszystkie prośby. W końcu po tak długiej przerwie jestem zobowiązana;)

Może kiedyś opowiem dlaczego mnie nie było, na razie chyba nie jestem na to gotowa- powiedzmy, że nie było zbyt ciekawie.

Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku, miłego dnia!

1 komentarz:

  1. hej tu ala znalazłam niedawno twojego bloga, chętnie bym przeczytała kolejny wpis o aplikacji meeff albo o innych tego typu alikacjach.na angielkskich forach takich jak reddit widziałam wpisy o tym że raczej są korenczycy którzy są zainteresowaani krotkimi relacjami albo wymiana jezykowa. W sumie chciałabym spróbować ale boje sie ze bedą patrzec na mnie jak na koreaboo albo beda zainteresowani tylko jednym. Kiedys probowalam byc na aplikacji badoo i w sumie zadalam normane pytania takie jaki jest twoj ulubiony film etc, ale i tak zostalam ignorowana a jak jedna osoba mi odpisała spytała sie mnie tylko o seksualne rzeczy.Mogłabyś zrobić może kolejny wpis na ten temat i na co uważać? W sumie po tym wszytkim czuje sie brzydka, masz jakies porady?

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz motywuje do dalszego pisania, do starania się dla was, dlatego będzie mi mega miło, jeśli go zostawicie :)

Copyright © 2014 Chinguui blog , Blogger