[Post informacyjny - wielkie zmiany!]

Właściwie ten post mógłby się pojawić jedynie na fanpage'u, ale wiem, że część z was śledzi na bieżąco tylko bloga, więc proszę bardzo - zapraszam do przeczytania informacji! :)

Po wielu rozważaniach ( i oczekiwaniach, jak długo będę kontynuować prowadzenie bloga) w końcu zdecydowałam się na przejście na własną domenę! Co znaczy, że już niedługo będę miała swoje własne miejsce w sieci, a końcówka blogspot zniknie na dobre :D
Wiem, że dla niektórych zmiana domeny to kilka klików i szybka decyzja, jednak dla mnie jest to naprawdę spora sprawa.

Blog jest właściwie pierwszą rzeczą, którą konsekwentnie kontynuuję. Wcześniej, gdy tylko coś tego typu zaczynałam, twierdziłam, że to jednak nie dla mnie i po krótkim czasie porzucałam...
Bardzo cieszy mnie więc, że wciąż tu z wami jestem (a co ważniejsze, wy jesteście ze mną!) i wciąż niezmiernie cieszy mnie każdy napisany post, otrzymany komentarz i każda chwila, gdy sprawdzam licznik wyświetleń :)

Dowiedzenie się, jak właściwie mogłabym przenieść się na swoją domenę, zajęło mi co najmniej kilka dni - dlatego było tu tak cicho! - więc doceńcie moje wysiłki i trzymajcie za mnie kciuki, bo zajmę się tym w wolnej chwili i mam nadzieję, że uda mi się nic nie zepsuć!

Miłego dnia, tygodnia i całego roku! x


Copyright © 2014 Chinguui blog , Blogger