Zima z k-popem

Nie sądzicie, że zima jest jakaś taka ponura? Tak zimno na dworze, smutno, bo za oknem prawie kolorów nie widać...Coraz częściej czuję, że chciałabym po prostu położyć się, dać temu wszystkiemu spokój i nie wstawać po nic innego jak po kubek kawy, ciasteczka, czy dodatkowy kocyk.
Wiele lat temu napisałam historyjkę o pani zimie. Miała ona problemy, ponieważ jej mąż- lato, zaczął zamarzać i chcąc go uratować,  zaczęła zrzucać na ziemię mniej śniegu, jednocześnie osłabiając się i wzmacniając swojego męża.
I mimo,że teraz pani zima powinna być już naprawdę słaba- wciąż czuję, jakby mnie przygniatała i chciała, żebym rzuciła to co robię  i zaczęła smucić się z nią.
I nie chodzi o to, że nie lubię zimy- wolę zimę, niż lato, ale są takie chwile, kiedy pora roku przestaje być zwykłą porą roku, a staje się czymś więcej.
W takie zimowe wieczory jak dziś (24.01 :) ) zawsze mam ten sam schemat :  siadam do nauki, układam stos książek, które będą mi potrzebne, zaczynam... I tu się kończy to, co powinnam robić. Ostatecznie oglądam serial, słucham muzyki, lub robię jakieś prace plastyczne. No bo czemu nie :)I zawsze tą samą playlistę, która pomaga mi wrócić do rzeczywistości :)
Właściwie to nie jestem jakąś wielką fanką k-popu, ale niektóre piosenki naprawdę mi się sodobały i pomyślałam, że zaprezentuję wam właśnie tą playlistę, o której wspominałam 2 zdania temu ^^
Tak więc:
1.Wanna One- Energetic

2.Wanna One- Beautiful

3.Got7- If you do

4. Got7- You are

5. B.A.P- Honeymoon

6. Got7- Fly

7. Blackpink- Stay

8. B.A.P- Stop it

9. Exo- Universe

10. Exo- Power 

11. Got7- Never ever

12. B.A.P- Wake me up

13. B.A.P- 1004(Angel)

14. B.A.P- Hands up

15. Got7- Teenager

16. B.A.P- One shot

Dlaczego wam to pokazuję? Otóż ja, prawie zawsze słuchając muzyki zwracam uwagę na teledyski. I wiele z tych pozycji ma je naprawdę świetne. Chciałabym tu zwrócić uwagę zwłaszcza na zespół B.A.P (Best Absolute Perfect) , którego teledyski często opowiadają historie. I to nie jakieś tam historyjki, tylko takie naprawdę dobre, po których obejrzeniu po raz pierwszy miałam po prostu takie 'wow'.  
I kiedy słucham tej konkretnej playlisty ( która oczywiście jest jedną z co najmniej kilku, których ostatnio słucham), mam wrażenie jakby 'pani zima' dawała mi spokój i wszystko znów było jak wcześniej :)
Chwilówki na dowolny cel
   

12 komentarzy:

 1. Niestety nie jestem fanką k-popu. Nie przepadam za bardzo za tą muzyką. Ale każdy ma inne gusta :)
  http://take-a-pencil-and-draw-world-of-race.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jasne ;) Zajrzę do ciebie w wolnej chwili! ^^

   Usuń
 2. Rzadko kiedy słucham k-popu. U mnie za oknem dzisiaj wiosna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie niestety jeszcze nie, ale może niedługo... :)

   Usuń
 3. Nie słucham k-popu, ale może się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słucham takiej muzyki, ale piesek bardzo fajny! ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mój typ muzyczny za bardzo :)
  cudowny piesek <3
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 6. Tekst w sam raz dla mnie, bo właśnie w czwartek wybieram się do Krakowa!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Aż przesłucham sobie dzisiaj tej playlisty, skoro tak polecasz, bo chyba mnie zima też zaczyna delikatnie przygniatać. ^^`

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz motywuje do dalszego pisania, do starania się dla was, dlatego będzie mi mega miło, jeśli go zostawicie :)

Copyright © 2014 Chinguui blog , Blogger