Mój koreański chłopak! Jak go poznać?

No bo powiedzmy sobie szczerze: która z nas nie chciałaby mieć chłopaka, który by tak wyglądał?


 ^ Young Jae^

 Wiadomo, w internecie znajdziecie mnóstwo podpowiedzi miejsc, gdzie można ich poznać. Ale samo poznanie nie sprawi przecież, że ten w ogóle zwróci na was uwagę. Więc co teraz?
 Myślę, że priorytetem jest zdjęcie- na którym zarówno wyjdziecie dobrze, jak i przyciągniecie uwagę. Azjatyckim wyglądem, ciekawym pomysłem... Nie ma to większego znaczenia, ważne żeby wasz wymarzony koreańczyk zauważył wasze zdjęcie w stosie wiadomości, które wiele z tych przystojniejszych dostaje codziennie. Oczywiście nie jest to żadna zasada, ale na pewno znacznie zwiększy to twoje szansę na zostanie zauważoną. Dobrze mieć na danej stronie mieć również ciekawy opis i wiele informacji, które coś o was powiedzą, ale myślę że z tego wszystkie zdajecie sobie sprawę.
No dobra, napisałyście do niego, odpisał. Tylko co teraz?
Przede wszystkim, pamiętajcie, że różnica czasu między Polską i Koreą jest naprawdę duża(obecnie 8 godzin) i wtedy, kiedy wy będziecie mieć najwięcej czasu, Koreańczyk z którym chciałybyście rozmawiać, może smacznie spać.
Jeśli on tego nie zrobi, przejmijcie inicjatywę i rozwińcie rozmowę. Nie warto czekać nie wiadomo ile. Gdybyście miały wybór: rozmowa ograniczająca się do 'Cześć' i 'co tam?', kontra rozmowa na jakieś ciekawsze tematy, to co byście wybrały? No właśnie. Oni też by tak zrobili.
Więc wymyślcie coś i sprawcie, żeby wasza znajomość nie ograniczyła się do kilku wiadomości- nie jest to takie proste jak wam się wydaje! Zwłaszcza na początku, kiedy jeszcze za dobrze się nie znacie.
Kiedy uda wam się z którymś zaprzyjaźnić, nie kończcie na wiadomościach. Dzwońcie do siebie od czasu do czasu- nie na telefon, bo połączenia do Korei są za drogie, ale np. w aplikacji KakaoTalk, która jest  tam bardzo popularna. Wykonujcie połączenia wideo i wysyłajcie randomowe zdjęcia- tak jak zrobiłybyście to w przypadku swojej przyjaciółki. Dla tych, którzy teraz dziwią się, po co to piszę: Nie, nie jest to takie oczywiste ^^
No i oczywiście uczcie się pilnie! Zarówno angielskiego, w którym teraz możecie z nim rozmawiać i koreańskiego, bo może jeżeli się bardzo postaracie, angielski nie będzie wam już potrzebny!
A teraz, gdzie faktycznie można ich poznać?
Moją pierwszą, myślę że najlepszą do tego, propozycją jest aplikacja Meeff, która dostępna jest zarówno dla Appstore jak na Androidzie.
 Możecie wybrać narodowość, wiek,dystans, płeć i języki, którymi miałaby mówić osoba, której szukacie. Co prawda, w Polsce nie było ich zbyt wielu, jednak w innych krajach można znaleźć naprawdę interesujące osoby!

Jeżeli jednak chcecie poszukać ich w innych miejscach, bardzo polecam również stronę Interpals , na której możecie nawiązać znajomości z ludźmi z całego świata, również z wieloma azjatami.

Mniej przemawia do nas szata graficzna, ale wynagrodzą nam to ludzie, których możemy tam poznać.

Życzę wam wszystkim powodzenia w poznawaniu nowych osób i być może przyszłych przyjaciół/partnerów:)

A może znacie jeszcze inne strony, czy aplikacje? Chętnie wypróbuję!

5 komentarzy:

 1. Mam pytanie, a jeśli bym miała chłopaka koreańczyka a bym nie umiała mówić po koreańsku i angielsku oraz innych językach a on by nie umiał polskiego
  Pliss bo chcę wiedzieć��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To byś nie miala chlopaka.
   Bariera językowa ogranicza was w takim momencie.
   Nie używaj tlumacza google bo robi błedy!

   Usuń
 2. No no to jeśli ktoś za młody to nie moze tego używać? XDD

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz motywuje do dalszego pisania, do starania się dla was, dlatego będzie mi mega miło, jeśli go zostawicie :)

Copyright © 2014 Chinguui blog , Blogger